تبلیغات
warcraft ||| - یک سری تغییرات هیرو ها در Cataclysm
هیچ چیز غیر طبیعی وجود نداره.....

یک سری تغییرات هیرو ها در Cataclysm

سه شنبه 12 بهمن 1389 01:28 ب.ظ

نویسنده : سیاوش صفاریان


آرتاس دث نایته! پس از دث نایت شروع می کنیم! تلنت های دث نایت از این به بعد منظم تر خواهند شد! یعنی بلاد فقط برای تانک شدن و آنهولی فقط برای DPS شدن و Frost هم برای PvP! یه لول دیگه هم قراره به دث نایت اضافه بشه به اسم Necroic Strike که یه جور Wepon Damge محسوب میشه و یه دی باف هم رو سر Target می اندازه که مقداری هیل رو Absorb می کنه! سیستم Rune ها هم قراره عوض بشه!روگ ها هم تغییرات خفنی کردن! مهم ترین تغییر روگ اضافه شدن مهارتی به اسم Smoke Bomb هست که مثل کانتر یه نارنجک دود زا میندازه که تو اون محوطه هیشکی نمی تونه چیزی ببینه! البته اکثر تغییرات روگ برای Combat هست و Assasin ها هنوز مثل سابق هستن و فرق زیادی توی این پچ نخواهند کرد!کی از لول هایی که قراره برای شمن هیلر اضافه بشه Healing Rain هست! همونطور که می دونید شمن ها در مبارزه از قدرت عناصر استفاده می کنن و این لول هم باعث میشه که بارون بیاد و همه ی کسانی که توی اون منطقه هستن از نعمت بارون بهره مند شده و هیل بشن! ولی این تنها تغییر شمن نیست! شمن ها یک نوع Wepeon Damge هم خواهند داشت که از لول 4 در اختیار شون قرار می گیره و به این ترتیب سرعت لول آپ برای شمن ها بالا میره!اینقدر تغییرات خفن برای این کلاس اومده که نمی دونم از کجا شروع کنم! سیستم Pet کلا" عوض شده! وقتی هانتر میسازید یه Pet هم همون اول کنارتونه!!! و این Pet بستگی به نژاد تون فرق می کنه! هانتر ها دیگه مانا ندارن و از فکوس استفاده می کنن که مثل انرژی روگ هست! هانتر ها می تونن تا 3 pet رو در یک زمان کنترل کنند! با حساب این که هیومن ها و آندید ها هم می تونن هانتر بسازن احتمالا" هانتر یکی از پرطرفدار ترین کلاس ها خواهد شد!میج ها یه قابلیت جدید تو تلنت Fire شون خواهند داشت که بهشون اجازه میده وقتی مانا شون تموم شد به جاش از هلت شون استفاده کنن! همچنین تقریبا" همه ی مجیک های Fire از این به بعد DoT خواهند داشت! میج های Arcane هم تغییرات جالبی کردن! اگر اسپل Arcane تون به هر دلیلی به طرف نخوره مانای Cast شده بهتون بر می گرده! اسپل هایی که بیلزارد از اون ها به عنوان"مجیک های بی هدف" نام برده همگی حذف خواهند شد! Dampen Magic و Frost Ward و Amplify Magic و Fire Ward جزو این "مجیک های بی هدف" هستند! تهیه ی Food و نوشیدنی از لول 40 به بعد در اختیار میج ها قرار خواهد گرفت. میج های Arcane میزان دمیجی که میزنن با میزان مانا شون ربط خواهد داشت. مثلا" یه میج با مانای 100% دمیج بیشتری خواهد زد تا با مانای 50% . یه لول دیگه به اسم Wall Of Fag به میج ها اضافه خواهد شد که طرز کارش مثل Trap هست. یعنی هرکی از اون خط رد بشه دمیج می خوره! یه لول دیگه به اسم Time Warp هم اضافه میشه که Haste رو بالا می بره! (یه چیزی تو مایه های Bloodlust) و میشه اون رو رو سر اعضای Raid یا Party انداخت ضمن اینکه این لول علاوه بر این ها موومنت اسپید رو هم بالا می بره!

بعد از خوندن این تغییرات تقریبا" هر کسی به فکر ساختن یه میج میفته!!!ه لول به اسم Inner Rage به واریور ها اضافه میشه که وقتی Rage واریور 100% میشه هم بیشتر دمیج میزنه و هم بیشتر Rage میگیره!

لول دیگه ای که به واریور اضافه شده Gushing Wound نام داره و خفن ترین تغییر Warrior در Cataclysm هست. طرز کارش مثل لول 6 بلادسیکره! به این ترتیب که طرف یه دی باف می گیره و شروع می کنه به خونریزی و اگه حرکت کنه بیشتر دمیج می خوره!!!وارلاک ها تغییر آنچنانی نکردن...

Fel Flame یه لول Instant Cast هست که به وارلاک ها اضافه شده. همه ی DoT ها وارلاک ها می تونه Critical بشه!!

تغییرات دیگه ای هم تو Demon ها داشته ولی خیلی محسوس نیست...اوهوی ادم نوب! داری خودتو به کشتن میدی! این لول جدیده پریسته! Leap Of Fate یه جورایی مثل Death Grip دث نایته و کارش اینه که اعضای Raid یا Party تون رو که بد جا وایسادن رو بکشه به سمت خودتون! Inner Will هم لول جدیدیه که میزان مانا کست اسپل هاتون رو کم می کنه و اسپید تون رو بالا می بره.از هرچه بگذریم سخن پالی خوش تر است! به عقیده ی خیلیا پالی شاخ ترین کلاس WoW هست و همه منتظر تغییرات پالی تو اکسپنشن جدید بودن! مهم ترین تغییر Gurdian Of The Ancient King هست که یه جور محافظ برای پالادین تون ظاهر می کنه(مثل Ghoul واسه DK) با این تفاوت که برای هر تلنت یه کار می کنه! مثلا" واسه هیلر ها میاد هیل میده واسه DPS ها دمیج میزنه و برای تانک ها دشمن رو تانت می کنه. Healing Hands هم اسم لول دیگه ی پالادینه که همه ی اطرافیانش رو هیل می کنه... با این حال لول های شاخ مثل شیلد ها و WD های پالی تقریبا" بدون تغییر مونده...احتمالا" پالادین همونطور که الان شاخه تو اسکپنشن جدید هم به همین اندازه شاه می مونه.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -